«

»

ноя 08

Распечатать Запись

Бойовики «ДНР» невдоволені тим, що їх вербують на війну в Сирію

Картинки по запросу боевики днр

Бойовики «ДНР» невдоволені тим, що російське командування вербує їх на війну в Сирію. Здебільшого невдоволення висловлюють бойовики з числа місцевого населення.

Про це у своєму Facebook повідомив нардеп та керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. «В окремих підрозділах «1-го АК ДНР» співробітники «МДБ ДНР» («військова контррозвідка») фіксують «невдоволення, висловлюване в приватних бесідах» серед бойовиків щодо їх вербування «на Сирію», – мовиться у повідомленні Тимчука. Зазначається, що роздратування висловлюють в основному бойовики з числа місцевого населення, яких вербують нарівні з російськими найманцями.

На думку невдоволених бойовиків, неприпустимо «відряджати» в Сирію особовий склад з і без того неукомплектованих підрозділів у той час, коли «в будь-який момент можна очікувати масштабного наступу ЗСУ».

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».На протяжении последних суток отмечались следующие перемещени…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 7 листопад 2017 р.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d0%b4%d0%bd%d1%80-%d0%bd%d0%b5%d0%b2%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%96-%d1%82%d0%b8%d0%bc-%d1%89%d0%be-%d1%97%d1%85-%d0%b2%d0%b5/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Translate »