Екс-бойовик «ДНР» здав важливі дані про армію РФ

Терористами на окупованому Донбасі керують російські кадрові офіцери, а формально так звані 1 і 2 армійські корпуси — це частина регулярної армії РФ.


Про це в інтерв’ю ТСН розповів колишній високопоставлений бойовик «ДНР», який у травні 2018 перейшов на підконтрольну Україні територію, Володимир Бакланов, зазначивши, що також більшу частину «військ» «ЛДНР» складають і надіслані з РФ «алкаші».
«Рівень звання — від підполковника, посада — корпусний рівень і вище. Тобто з російської сторони — корпусний і вище. Ви ж знаєте, що армія ділиться на полки, бригади (це може бути одне і теж), дивізії і корпуси. В «ДНР» і «ЛНР» немає дивізій. Там середнє між дивізійним і корпусним рівнем. Бригади дуже погано оснащені транспортом, не так як українські або російські. Вони не здатні дуже швидко рухатися і піднімати ту кількість боєприпасів, яка їм необхідна. Просто транспорту мало дали. Це цілеспрямовано зроблено», — розповідає колишній бойовик.
За його словами, армія «ДНР» — це полк спецназу і «республіканська гвардія».
«1-й і 2-й армійські корпуси» є частиною російської армії. Чомусь всі думають, що армія «ДНР» — це корпус. Корпус не має до армії «ДНР» жодного відношення. Це реально місцеве населення плюс вищі керівники — росіяни. У них занадто добре сприйняття своєї армії… Показуха на вищому рівні, купа паперів, які нікому не потрібні. Підготовка тих, хто прибував спочатку, була вища в цілому. А потім… Ми їх (російських офіцерів. — Ред.) називали «гуманітарка» або «окупанти». Тому що люди ведуть себе, як господарі. У них дуже сильний кадровий голод, тому що надсилають просто алкашів», — розповів Бакланов.

Також він розповів про постачання зброї з Росії, яка доставляється терористам із різних військових частин.

«Наприклад, 122-мм снаряди під систему «Град»: їх проходила величезна кількість, до 15 тисяч практично в день. У таких же кількостях проходили і 122-ті, які йдуть на гаубиці Д-30, самохідного варіанту або буксированого. Плюс на міномети 120-мм калібру, ну і для стрілкотні — просто неміряно, в мільйонах», — наголосив екс-бойовик.
Він зазначив, що основними логістичними пунктами розвантаження є Донецьк, Амвросіївка і Луганськ.

«Є квоти на підрозділ і, відповідно, нарядом, яким виписувалося, все прямувало в пункт призначення. Поїзди приходили з різних військових округів Росії. У нас у Донецькій області снігу не було, а вагони приходили повністю заметені. Російська Федерація — все (озброєння. — Ред.)», — розповів Бакланов.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d0%b5%d0%ba%d1%81-%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba-%d0%b4%d0%bd%d1%80-%d0%b7%d0%b4%d0%b0%d0%b2-%d0%b2%d0%b0%d0%b6%d0%bb%d0%b8%d0%b2%d1%96-%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be/

Translate »