Колишній бойовик «ЛНР» розкрив усі брудні справи Путіна: фото і відео

Екс-бойовик «ЛНР» розповів, як переганяв військову техніку з Росії на Донбас


Костянтин Фофанов, громадянин Білорусі, який воював в рядах бойовиків «ЛНР» на Донбасі, зізнався, що власними руками переганяв російську військову техніку на окуповану територію України.
У це він зізнався журналістам програми «Донбас.Реалії».

Після приїзду на Донбас, Фофанов потрапив в батальйон «Зоря», командиром якого на той час був майбутній ватажок угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький. Першим завданням 60-річного білоруса стало переправлення бронетранспортера з селища Світанок Ростовської області.

Бойовик розповів, що перетинав кордон на МТ-ЛБ.

«Так. Дуже стародавній «танк». Ми перевірили все, ніби нормально. І ось на платформу, на кордоні, там вже переїхали. Переїхали, я ось на цій машині служив», — зазначив Фофанов.

Цю бойову машину зняли на знімках найманця в його телефоні та в базі «Миротворець». Сам бойовик запевняє, що на Донбасі нікого не вбивав, а лише займався радіоелектронною боротьбою.

Про інцидент повідомив білоруський журналіст і громадський діяч Євген Константинов на своїй сторінці в Facebook. Нападників він назвав «білоруськими націоналістами».

«Вчора мій друг Сергій Лановенко повідомив мені, що 21 червня біля ТЦ «Момо» на нього напала група білоруських націоналістів і дуже сильно побила. Він був одягнений у футболку з написом «ДНР». Струс, зламана орбіта очі, зламаний ніс, осколок трохи не потрапив в мозок. Можливо, знадобиться операція», — написав Константинов.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b8%d1%88%d0%bd%d1%96%d0%b9-%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba-%d0%bb%d0%bd%d1%80-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%b2-%d1%83%d1%81%d1%96-%d0%b1%d1%80%d1%83/

Translate »