На Донбасі бойовик «ДНР» здався українській поліції


бойовик з позивним «Чапаєв» здався поліції щоб уникнути покарання за участь в «ДНР» У Донецькій області українським поліцейським здався колишній бойовик «ДНР», який переховувався в Українську від покарання.

Про це йдеться у повідомленні Національної поліції. «Як розповів колишній бойовик, він почув, що в незаконних збройних формуваннях платять за службу «великі» гроші, а так як на той момент він не працював, то вирішив «підзаробити», — повідомили в поліції. Зазначається, що найманець із позивним «Чапаєв» півроку прослужив в лавах терористів. Спочатку він був «черговим» КПП у військовій частині. До його завдань входило чергування на контрольно-пропускному пункті військової частини та перевірка автотранспорту, який в’їжджає — виїжджає звідти. «У вільний час у військовій частині нас вчили збирати-розбирати зброю, а також пояснювали основи військового мистецтва», — розповів колишній бойовик. Пізніше «Чапаєв» став помічником повара. Так тривало із серпня 2014 року по січень 2015 року. «Незадоволений ставленням командування підрозділу до особового складу, а також не отримавши обіцяних грошей за службу, чоловік залишив військову частину й повернувся до свого рідного міста. Там він вів прихований спосіб життя та усіляко уникав зустрічі із правоохоронцями, побоюючись відповідальності за участь у НЗФ», — додали в поліції. Коли ж чоловік дізнався, що є можливість «покаятися» та звільнитися від покарання, екс-бойовик здався поліції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%b1%d0%b0%d1%81%d1%96-%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba-%d0%b4%d0%bd%d1%80-%d0%b7%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d1%81%d1%8f-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd/

Translate »