«

»

авг 08

Распечатать Запись

На Донбасі вже ідентифікували 44 типи озброєння РФ

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm у ході розвідки з відкритих джерел (OSINT) ідентифікувала вже 44 типи озброєння та спецтехніки Російської Федерації на Сході України.

Про це повідомив у Фейсбуці засновник проекту InformNapalm Роман Бурко.

“За 6 місяців розвідники спільноти InformNapalm розширили базу даних на 11 типів військової техніки і озброєння. З 33 до 44 типів. Це найбільша база даних, яка підтверджена фактами OSINT-досліджень. Працюємо далі. Слідкуйте за оновленнями”, — йдеться у повідомленні.

У дослідженні InformNapalm зазначається, що мова йде про порівняно нові зразки техніки, взяті на озброєння в Росії протягом 2004-2015 років.

З базою даних можна ознайомитися за посиланням.

У попередньому розслідуванні InformNapalm про 33 типи озброєння РФ підкреслювалося, що присутність вказаного у звіті озброєння та техніки на окупованій території Луганської та Донецької областей “прямо вказує на російський слід їхнього походження”.

Також зазначалося, що використання російської новітньої військової техніки на Донбасі “не є масовим явищем і має скоріше характер випробувань”: “Більша частина виявлених комплексів належить до засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) та радіоелектронної розвідки (РЕР). Такі типи озброєння можуть обслуговуватися лише кваліфікованими спеціалістами, тому передача цієї техніки бойовикам незаконних збройних формувань неможлива. Обслуговування проводиться кадровими російськими військовослужбовцями”.

Водночас, паралельно з випробуванням на Донбасі новітніх типів озброєння військово-політичне керівництво Російської Федерації наповнює окуповані території озброєнням старих радянських зразків, розконсервовуючи його зі складів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%b1%d0%b0%d1%81%d1%96-%d0%b2%d0%b6%d0%b5-%d1%96%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d1%84%d1%96%d0%ba%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b8-44-%d1%82%d0%b8%d0%bf%d0%b8-%d0%be-2/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Translate »