»Око виймали ложкою, свердлили груди»: полонені розповіли про пережиті в »Л/ДНР» пекельні тортури

Колишні полонені «Л/ДНР» розповіли про тортури, знущання і приниження, яким їх піддавали терористи та їхні поплічники.

Свідчення увійшли у звіт «Ті, що пережили пекло» організації «Центр громадянських свобод», написала у Facebook правозахисниця і координатор громадської ініціативи «Євромайдан SOS» Олександра Матвійчук.

Активістка зазначила, що колишні полонені чекають, коли Україна покарає їхніх кривдників. Однак закон про військових злочинців уже рік так і залишається на розгляді Кабміну. А за всі роки війни суд виніс лише один вирок за військові злочини.
Матвійчук привела лише деякі розповіді про жахи катівень терористів.

«Хвилин 20 били. Мішок на голову наділи. Хлопці розповідали, що цей «Ботанік» витягнув пластину з бронежилета і хотів нею відрубувати мені голову», — розповів один із полонених.

«До нас привезли молоду дівчинку, їй на вигляд було не більше 14-16 років. «Маніякові» не сподобалося, що вона вийшла без дозволу в коридор. І він сказав у покарання відправити її, як подарунок бойовикам на передову — для задоволення їх сексуальних потреб. Її декілька разів туди возили», — йдеться у звіті.
«Ось — шрами від молотка… Це свердла — більше 20-ти разів тіло просвердлений свердлом. Ось це — розбиті коліна молотком. Свердлили груди… Знущалися, як могли. Це око було йому незручно виймати — не з руки. Тому його залишили, а ось цьому дісталося більше, це око пошкодили. Воно тепер нічого не бачить. Це око виймали ложкою», — наводяться слова полоненого.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d0%be%d0%ba%d0%be-%d0%b2%d0%b8%d0%b9%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%be%d1%8e-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b4%d0%bb%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%b3%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%b8/

Translate »