Путін: Ми продовжимо допомагати «ЛНР» і «ДНР»


Російська Федерація продовжить «надавати допомогу» незаконним збройним формуванням «ЛНР» і «ДНР» на українському Донбасі.

Про це сказав президент Росії Володимир Путін, відповідаючи 7 червня в рамках «Прямої лінії» на відеопитання російського письменника Захара Прілєпіна, який воює на боці терористів на Донбасі.

Прілєпін зазначив, що бойовики «Л/ДНР» побоюються, що українська армія «скористається Чемспіонатом світу з футболу і почне активні бойові наступальні дії».

Путін в свою чергу заявив, що «сподівається, що до таких провокацій не дійде».

«А якщо це трапиться, я гадаю, що це буде мати дуже важкі наслідки для української державності в цілому», – сказав він.

У той же час президент Росії заявив: «Розраховую, що нічого подібного не трапиться. Та й неможливо залякати людей, які живуть на цих територіях.. В «ЛНР», «ДНР». Ми бачимо, що там відбувається, як люди це все переносять… Ми надаємо обом невизнаним республікам допомогу і будемо це робити далі».

Путін також підкреслив, що на його думку, «чинне українське керівництво не здатне вирішити цю проблему».

Росія здійснює військову агресію по відношенню до України з 2014 року. Постачає незаконним збройним формуванням на Донбасі техніку та підсилює їх лави солдатами своїх регулярних військ.

При цьому РФ не визнає своєї участі у військових діях, називаючи їх «внутрішньоукраїнських конфліктом».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d0%bf%d1%83%d1%82%d1%96%d0%bd-%d0%bc%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b6%d0%b8%d0%bc%d0%be-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d0%bb%d0%bd%d1%80-%d1%96/

Translate »