Розвідка повідомляє, що у Новоазовську п’яний російський військовий підірвався на гранаті

Бойовики на Донбасі вживають алкоголь і наркотики, унаслідок порушення заходів безпеки російський військовослужбовець підірвався на гранаті в Новоазовську, заявили в Головному управлінні розвідки Міноборони.

ГУР Міноборони: Бойовики на Донбасі продовжують дезертирувати і розкрадати військове майно

Російський військовослужбовець після вживання алкогольних напоїв підірвався на гранаті в Новоазовську Донецької області, серед бойовиків досі трапляються випадки порушення військової дисципліни, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

«Унаслідок вживання алкогольних напоїв і порушення заходів безпеки в одному з підрозділів 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го АК відбулася пожежа і підрив військовослужбовця на розтяжці гранати», – сказано в повідомленні.

У розвідці також заявляють, що в «1-й окремій мотострілецькій бригаді (Кальміуське) 1 АК під час перевірки підлеглих підрозділів комісією зі складу бригади виявлено ряд недоліків і факти вживання наркотиків».

«Незважаючи на численні перевірки та заходи, що здійснюються командуванням російських окупаційних військ, у з’єднаннях і частинах 1-го, 2-го АК продовжуються випадки грубого порушення військової дисципліни, дезертирства, розкрадання військового майна», – додали в ГУР Міноборони.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%bb%d1%8f%d1%94-%d1%89%d0%be-%d1%83-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%b0%d0%b7%d0%be%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba/

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Translate »