Росія збільшила військовий контингент на окупованому Донбасі через конфлікт між кримінальними угрупуваннями — Турчинов

Секретар РНБО зазначив, що на Донбасі розгорівся  конфлікт між кримінальними угрупуваннями.
Турчинов пояснив, чому РФ збільшила військовий контингент / фото rnbo.gov.ua

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє, що Росія збільшила військовий контингент через конфлікт між різними кримінальними угрупуваннями на окупованому Донбасі. Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні журналістам у Києві. «Відбувається конфліктна ситуація між різними кримінальними угрупуваннями, які входять до окупаційної адміністрації на окупованих територіях сходу нашої країни», — зазначив Турчинов. «У зв’язку з цим загостренням російське військове керівництво збільшило військовий російський контингент, який перебуває на окупованій території. У зв’язку з цим виникли деякі проблемні питання, зокрема, і ті військові зіткнення, про які ми з вами сьогодні знаємо», — додав секретар РНБО.
Як повідомляв УНІАН, 21 листопада в Луганську розгорівся конфлікт між ватажками бойовиків «ЛНР» Ігорем Плотницьким та Ігорем Корнетом, до протистояння були залучені бойовики ватажка «ДНР» Олександр Захарченка і ФСБ РФ. У центрі Луганська спостерігачі СММ ОБСЄ бачили велику кількість військової техніки і озброєних осіб, було перекрито дороги і заблоковано роботу установ. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що в Луганську відбуваються розбірки не тільки між місцевими бандами, а й між російськими спецслужбами.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%80%d0%be%d1%81%d1%96%d1%8f-%d0%b7%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8c%d1%88%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%b2%d1%96%d0%b9%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%b3%d0%b5/

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Translate »