СБУ викрила спецоперацію РФ по розповсюдженню фейкових новин

Спецоперація була спрямована на дискредитацію силових структур.

СБУ Служба безпеки України (СБУ) викрила спецоперацію російських спецслужб, спрямовану на дискредитацію відомства і української журналістики.

Про це повідомляє прес-служба СБУ на сторінці в Facebook. «Служба безпеки України викрила чергову спеціальну інформаційну операцію російських спецслужб, спрямовану на дискредитацію української журналістики та силових структур (зокрема СБУ), а також політики керівництва держави в питанні забезпечення свободи слова», — йдеться в повідомленні.

Як наголошується, російські спецслужби цілеспрямовано публікують статті вигаданих авторів з фейкової інформацією нібито з іноземного джерела, які потім поширюються на проросійських інформаційних ресурсах. »
У поле зору оперативників спецслужби потрапив якийсь «журналіст» Юрій Абрамович, який постійно публікується на проросійському інформаційному ресурсі «Антифашист», і його останній «шедевр» «Немецкое ТВ: Принадлежащие олигархам украинские СМИ промывают мозги людей патриотической пропагандой».
У статті йдеться про нібито репортаж (насправді відсутній) німецької громадської телерадіокомпанії ARD про методи роботи українських журналістів», — йдеться в повідомленні.
У своїх матеріалах «журналіст» висвітлює «німецьке бачення» ситуації в Україні і світі. Разом з тим, в німецькомовних виданнях його матеріали відсутні. »
Однак його ім’я стоїть під 652-ма антиукраїнськими публікаціями на «Антифашисті». У відкритих джерелах інформація про особу Юрія Абрамовича не ідентифікована.

Існує ймовірність, що він відноситься до категорії «фейкових зарубіжних кореспондентів», які використовуються прокремлівськими виданнями для висвітлення міжнародної оцінки щодо подій в Україні і за її межами», — йдеться в повідомленні.

Про це повідомляє прес-служба СБУ на сторінці в Facebook

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/incidents/2088586-sbu-vikrila-spetsoperatsiyu-rf-po-rozpovsyudjennyu-feykovih-novin.html

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%81%d0%b1%d1%83-%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%86%d0%be%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8e-%d1%80%d1%84-%d0%bf%d0%be-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d0%b2/

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Translate »