Секретні системи РЕБ РФ на Донбасі

Картинки по запросу рэб
Новий звіт місії ОБСЄ став справжньою сенсацією та одкровенням для спеціалістів – він вперше за весь період бойових дій на Донбасі офіційно розкрив відразу 4 новітніх типи російських систем радіоелектронної боротьби на окупованій території в Луганській області.  Системи було виявлено в Чорнухиному (Луганська область). Це сучасні російські розробки, а їхня присутність на Донбасі прямо доводить участь Російської Федерації у війні проти України. Докладніше про те, чому ці дані дуже важливі, та про можливі причини замовчування ОБСЄ цієї інформації протягом 2 тижнів у новому розслідуванні.

28 липня в непідконтрольних уряду районах міні-БПЛА СММ виявив 4 різних системи радіоелектронної боротьби («Леєр-3» РБ-341В, 1Л269 «Красуха-2», РБ-109A «Биліна» і 1 комплекс радіоелектронної боротьби з БПЛА «Репеллент-1») біля н. п. Чорнухине (64 км на південний захід від Луганська). СММ вперше зафіксувала наявність всіх чотирьох комплексів. 2 серпня під час здійснення польоту над цією ж ділянкою БПЛА не зафіксував цих систем,

говориться у звіті СММ ОБСЄ, опублікованому 11 серпня 2018

Офіційною є версія звіту англійською мовою, тому ми додаємо саме цей скрін.

Аналізуючи дані, вказані у звіті СММ ОБСЄ, волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm виділили дві дуже важливі деталі:

1. Таке скупчення різних типів РЕБ і наявність серед них новітнього автоматизованого комплексу РБ-109A «Биліна», який почав надходити у війська Російської Федерації тільки у 2018 році, вказує на те, що це потужний командний пункт. За значущістю його можна назвати наземним аналогом натовської електронної системи розвідки та управління AWACS.

РБ-109A «Биліна» – це новітній надсекретний комплекс, його завданням є координація всіх комплексів РЕБ в його зоні дії. Така система використовується для прикриття великих командно-штабних об’єктів рівня не нижче бригади. На цей момент у відкритих джерелах мало інформації  і фотографій машин зі складу цього комплексу. Деякі з них є в документі документі.

Крім цього, два інших новітніх російських комплекси 1Л269 «Красуха-2» і «Репеллент-1» – це теж доволі складні і дорогі системи РЕБ. Неможливо уявити, щоб Росія просто передала їх в руки некомпетентних бойовиків. Управління цими комплексами також здійснюють російські військовослужбовці, адже названі системи входять в структуру РЕБ МО РФ.

 

Нагадуємо, що міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm  раніше вже фіксувала і публікувала докази присутності на окупованій території Луганської та Донецької областей 9 новітніх типів російських систем РЕБ (дані зібрано у єдину базу), зокрема було виявлено і комплекс РЕБ РБ-341В «Леєр-3», названий у звіті СММ ОБСЄ.

Офіційний звіт моніторингової місії ОБСЄ  про присутність на Донбасі сучасних російських систем РЕБ може і мусить стати поштовхом до прийняття міжнародною спільнотою нових дуже жорстких санкцій щодо Російської Федерації як агресора і окупанта – держави, що створює гібридні армії, підтримує, спонсорує і курує дії терористів на Донбасі.

Ще одне важливе питання – це причина, чому СММ ОБСЄ два тижні зволікала з публікацією таких сенсаційних даних.
Місія зафіксувала 4 унікальних російських комплекси РЕБ ще 28 липня, але тільки через 9 днів 11 серпня ця інформація з’являється на сайті ОБСЄ. За цей час хтось, ймовірно, встиг попередити російське командування і вже 2 серпня всі комплекси було згорнуто з Чорнухиного (Луганська область) і передислоковано.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%81%d0%b5%d0%ba%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%bd%d1%96-%d1%81%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%bc%d0%b8-%d1%80%d0%b5%d0%b1-%d1%80%d1%84-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%b1%d0%b0%d1%81%d1%96/

Translate »