Терористи «ЛНР» на пункті пропуску викрали жінку з вадами слуху

Людмилу Сурженко, яка має вади слуху, 13 липня російські терористи викрали, коли вона поверталася зі Станиці Луганської до окупованого Луганську.

Повідомляється, що родичам Людмили вдалося з’ясувати, що останній раз її бачили на КППВ, але додому вона не прийшла. Очевидці, які були на пункті пропуску разом із жінкою розповіли, що у неї були сильні проблеми зі слухом і вона чимось не сподобалася бойовикам, що чатують на переході до окупованої території. Вони також розповіли, що Людмилу змусили все викладати з сумок, забрали телефон, тримали в спекотний полудень на сонці.

«Викрадена терористами мешканка Луганська дійсно є інвалідом дитинства по слуху і в момент переходу КПВВ у неї сіли батарейки в слуховому апараті. Що саме послужило причиною затримання — невідомо. Можливо вона просто не почула вимоги терористів», — повідомляє видання.

Зазначається, що наступного дня мати Людмили зверталася із запитами до окупаційної «влади», але всюди отримала відмову в наданні інформації.

Також повідомляється, що за добу телефон викраденої знову був на зв’язку, але відповідала на СМС явно не вона.

«Мамі СМС не приходили, тільки на інші контакти. Коли на один з номерів прийшло СМС, що вона на зв’язку, чоловік став набирати Людмилу, але виклик скидали. Це повторилося багато разів, після чого прийшло повідомлення «пиши». Це начебто нормально для глухої людини з погано працюючим слуховим апаратом», — йдеться у повідомленні.

Однак за словами друзів зниклої, на їхні повідомлення пришла різка відповід, написала з граматичними помилками, що, за словами знайомах жінки, геть їй не притаманне.

«В даний час є привід думати, що людина в біді і потребує уваги і допомоги з боку гуманітарних місій. Мати Людмили звертається з проханням про допомогу в пошуку своєї дочки до представниками міжнародних організацій працюють в Луганську», — йдеться у повідомленні.

Посилання на статтю: https://dn.depo.ua/ukr/lugansk/teroristi-lnr-na-punkti-propusku-vikrili-zhinku-z-vadami-sluhu-zmi-foto-20170717606873.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b8-%d0%bb%d0%bd%d1%80-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%83%d0%bd%d0%ba%d1%82%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bf%d1%83%d1%81%d0%ba%d1%83-%d0%b2%d0%b8%d0%ba/

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Translate »