Українка розповіла про жорстокі катування в полоні «ДНР»


Колишня полонена НЗФ «ДНР» розповіла про катування з боку бойовиків.
На даний час українка служить в медичному батальйоні «Медекс» під позивним Еріка. Для Еріки війна розпочалася в 2014 році, після обстрілу бойовиками НЗФ «ДНР» м. Дебальцеве, у результаті чого загинула її чотирирічна донька.

«24 липня її вбив снаряд, що потрапив у будинок. 28 я вже пішла воювати. Як місцева мешканка, я допомагала військовим збирати інформацію», — розповіла Еріка.
Еріка займалась збором даних щодо кількості терористів на позиціях, про розміщення техніки і наявність російських найманців у складі НЗФ «ДНР», а також неодноразово ходила на сторону бойовиків для проведення розвідки.
Еріка потрапила у полон, під час перенесення інформації.
«Потім я потрапила у полон, як раз коли переносила інформацію. Мене мали зустріти наші, у визначеному місці, але зустріли сєпари. У полоні спочатку просто йшов допит: де служиш, з ким служиш, хто командир, як потрапила, чому пішла воювати, якщо ти місцева… Відповіді від мене рідко надавалися, які вони хотіли. Потім вже почали бити, катувати», — зазначає українка.
«Ламали ребра, виривали ножем зуби. Найстрашніше випробування було, коли іншого полоненого хлопця садять напроти і починають на твоїх очах катувати його, відрізаючи язик, і не тільки», — повідомила колишня полонена.
У полоні Еріка провела чотири місяці, після чого її викупили бійці «Правого сектору» за 10 тисяч доларів.
Вийшовши з полону, Еріка деякий час приходила в себе, а потім продовжила воювати. На даний час Еріка працює медиком.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%ba%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%96%d0%bb%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d0%b6%d0%be%d1%80%d1%81%d1%82%d0%be%d0%ba%d1%96-%d0%ba%d0%b0%d1%82%d1%83/

Translate »