Українські воїни злегка «вкоротили» комбата бойовиків

ЗСУ «затрьохсотили» одного з командирів бойовиків та шлють полум’яний привіт Моторолі

У мережі з’явилися відомості про те, що українські військові серйозно поранили «комбата» одного з бандформувань терористичної «ДНР». Йдеться про Слєсаревського Георгія на прізвисько «Джордж».

Так, волонтер Юрій Мисягін опублікував пост в Facebook соратниці бойовика Анджеліки Кугейко, яка написала про поранення терориста та натякає на необхідність фінансової допомоги з боку «співчуваючих»:

«21 червня був серйозно поранений наш комбат, позивний «Джордж» (передові позиції в селі Коминтерново). Мінно-осколкова травма, сильно поранило ноги. Зараз він знаходиться в госпіталі. Буде потрібна операція і витрати на лікування в період реабілітації», — йдеться в повідомленні.

Це повідомлення про поранення терориста підтвердили і в сепаратистських ЗМІ. Вони повідомляють, що бойовики збирають гроші на лікування свого «командира».

Юрій Мисягін також зазначив, що бойовики запустили збір коштів на допомогу пораненому терористу, на що він відповів: «ЗСУ калібром допомогли».

У свою чергу ще один користувач Facebook написав: «В районі Комінтерново наші затрьохсотили одного дировського командира по кличці «Джордж». Пацани на радощах вже заздалегідь шлють через нього полум’яний привіт «Гіві» і » Моторолі «.
Ватажок одного з підрозділів бойовиків Олег Мамиєв, з позивним «Мамай», «командир батальйону» в так званій «ДНР» був ліквідований на Донбасі під час зйомок сюжету для російського пропагандистського телеканалу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%96-%d0%b2%d0%be%d1%97%d0%bd%d0%b8-%d0%b7%d0%bb%d0%b5%d0%b3%d0%ba%d0%b0-%d0%b2%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%ba%d0%be/

Translate »