У «ДНР» виявлено підрозділ «мертвих душ»: Росія влаштувала «розбір польотів»

Російське командування почало розганяти деякі бандформування бойовиків.

В лавах бойовиків на Донбасі все менше охочих померти за Росію, а ватажки приховують перед російськими кураторами реальні втрати і недоукомплектованість особового складу. В результаті російське командування навіть розформувало одне з «елітних» підрозділів т. зв. «ДНР». Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Російське командування вирішило влаштувати перевірку «1-го і 2-го АК» бойовиків, і виявилося, що деякі командири підрозділів приховують втрати особового складу з метою уникнення покарання за збільшення випадків дезертирства їх підлеглих зі зброєю. Водночас зазначається, що «воїнів», які втекли, давно немає, а зарплата їм виплачувалася останні кілька місяців.
Також комісії з РФ встановили замовчування відсутності зі складу російсько-окупаційних військ, в т.ч. в складі цілих підрозділів, які нібито виконували бойові завдання на важкодоступних передових позиціях і тому з ними нібито не було зв’язку.

«Під час перевірки в «1 АК» окупантів було виявлено підрозділ т.зв. «мертвих душ», в якому в наявності тільки військовослужбовці, які більше трьох місяців перебувають на лікуванні. У зв’язку з цим рішенням російського окупаційного командування зазначений підрозділ розформовано. Водночас в авральному порядку розформовані «елітні» підрозділи охорони та спеціального призначення, які безпосередньо підпорядковувалися колишнім ватажкам т.зв. «ДНР». Особовий склад розформованих підрозділів переданий в підпорядкування «1 АК» російсько-окупаційних військ «, — повідомляє розвідка.

У травні координатор групи «Інформаційне опір», народний депутат Дмитро Тимчук розповідав про серйозні проблеми в «армії ДНР». За його словами, бойовики мають істотний недокомплект особового складу в «1-му армійському корпусі» т. Н. «ДНР», а також мають величезні проблеми з дисципліною.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%83-%d0%b4%d0%bd%d1%80-%d0%b2%d0%b8%d1%8f%d0%b2%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%be-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b4%d1%96%d0%bb-%d0%bc%d0%b5%d1%80%d1%82%d0%b2%d0%b8%d1%85-%d0%b4%d1%83%d1%88/

Translate »