ІЗ ПІВДЕННОГО ПРОДОВЖУЮТЬ ТІКАТИ ЛЮДИ, БОЙОВИКИ ЗАПОВЗЯЛИСЯ РІВНЯТИ СЕЛИЩЕ ІЗ ЗЕМЛЕЮ


Логіка дій «визволителів» Донбасу щодо мирного населення не вписується в жодні пропагандистські стереотипи РФ.

Жителів нещодавно звільненого села Південне на Донеччині продовжують тероризувати бойовики. Більшість мешканців уже виїхала, причому не змогла забрати майно, бо найманці стріляють по цивільному транспорту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди нарікають, що проросійські окупанти розбомбили їм усе господарство. «Курчата там погоріли. Кури які розбіглися, які згоріли», — кажуть люди. Вони самі ледве встигли втекти та дякують долі, що сумка з документами була під рукою, а надворі все ж літо, а не зима. Тепер разом із військовими намагаються врятувати хоча б залишки майна – вантажать вулики на мотоцикл і сподіваються, що прибічники «руського міра» з околиць Горлівки не додумаються зробити їх мішенню.

На суцільне згарище в селі перетворилась ціла вулиця, де не вцілів жоден будинок. Цього разу місцеві не ймуть віри в балачки про «карателів» із Києва, бо на власні очі бачили, що запалювальні снаряди летіли з боку позицій проросійських сил. Ті розташовані на відстані 500 метрів і не приховують своєї терористичної належності – на териконі добре видно прапор організації «ДНР». Бійці ЗСУ уважно стежать за розташуванням противника, але вогонь не відкривають.
Із висоти значна частина села перебуває, наче на долоні у бойовиків. Подекуди пересуватися доводиться перебіжками, бо ворог будь-якої миті може відкрити вогонь. Позивний «Джміль» пояснює, що терористи час від час прострілюють місцевість із кулеметів. «Думають, що прилетить випадкова куля», — каже він. У таких умовах військові намагаються якось допомогти місцевим жителям із найнеобхіднішим – до прикладу, в залишене без світла селище вже завезли генератори.Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%96%d0%b7-%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b6%d1%83%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d1%82%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d0%bb%d1%8e%d0%b4/

Translate »