Іноземні бойовики засвітилися в АТО (фото)

Война на Донбассе

На боці бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР» воюють вихідці з Росії та інших держав

Черговий доказ перебування на території окупованого Донбасу “зальотних” бойовиків опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook журналіст Микита Синіцин.

На фотографії біля вказівника Жолобок в Луганській області стояли троє сепаратистів з двома прапорами. Причому військовий, який стоїть з піднятим догори пальцем, сильно нагадує бурят.

“А що ще більш цікаве, один з прапорів, що розвіваються над покажчиком, – біле коло на блакитному тлі, належить суб’єкту Російської Федерації республіці Саха Якутія. Такий собі черговий якутський  шахтар або комбайнер”, – зазначив автор.

Також він зазначив, що другий прапор, Естелада, – символ Соціалістичної партії національного звільнення каталонських територій.

У коментарях користувачі написали, що це – бойовики бригади “Привид”, а “бурят” – це так званий Sakkai Sahaorda, снайпер з Якутії, який є щасливим володарем паспорта “ДНР” і воює на боці бойовиків. У нього є аккаунт в Instagram, де викладає фото з “ЛДНР”. Останній знімок був розміщений восени минулого року.

“Судячи з усього, в “ДНР” ще й каталонці з’явилися, тренуються перед боротьбою за незалежність від Іспанії”, – поіронізувати Синицин.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://www.dokaz.org.ua/%d1%96%d0%bd%d0%be%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bd%d1%96-%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0%d1%81%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b8%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d0%b2-%d0%b0%d1%82%d0%be-%d1%84/

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Translate »