Бойовикам “ДНР-ЛНР” пообіцяли великі проблеми в Росії

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Прихильник “русского мира” попередив бойовиків про покарання за звірства на Донбасі

Бойовикам “ДНР-ЛНР” пообіцяли великі проблеми в Росії

 

Прихильник “русского мира”, екс-радник ватажків “ДНР” Роман Манекін засмутив бойовиків Донбасу – російський паспорт не звільнить їх від відповідальності за вбивства мирних людей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на новий пост Манекіна звернув увагу блогер та журналіст Денис Казанський.

“Навіть Манекін пише, що не може бути амністії його соратникам по “ДНР”, що катували та викрадали донеччан у 2014-2019″, – коментує Казанський.

Бойовикам “ДНР-ЛНР” пообіцяли великі проблеми в Росії

Манекін, зокрема, передбачає, що місцеві діячі розраховують на отримання паспорта РФ. При цьому навіть активний прихильник “русского мира” визнає, що на руках ватажків “республік” кров мирних українських громадян. Він також підкреслює, що паспорт з двоголовим орлом не врятує їх від відповідальності за “катування, незаконні захвати, адже такі злочини не мають терміну давності і за законами РФ вони все-одно злочинці”.

Бойовикам “ДНР-ЛНР” пообіцяли великі проблеми в Росії

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/05/01/bojovykam-dnr-lnr-poobitsyaly-velyki-problemy-v-rosiyi/

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bc-%d0%b4%d0%bd%d1%80-%d0%bb%d0%bd%d1%80-%d0%bf%d0%be%d0%be%d0%b1%d1%96%d1%86%d1%8f%d0%bb%d0%b8-%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%ba/

Translate »