Бойовики “ДНР-ЛНР” поїхали вбивати в Росію: хто постраждав найбільше

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Найбільше від свавілля вчорашніх “визволителів” потерпає Ростовська область

Бойовики “ДНР-ЛНР” поїхали вбивати в Росію: хто постраждав найбільше

 

Російські найманці, які воювали на Донбасі, повертаються додому та розбещені безкарністю на окупованих територіях, зриваються на поведінку, яка тривалий час для них була звичною – вбивати, грабувати, ґвалтувати.
Про це у інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

Росіяни приховують інформацію про проблеми, які є всередині країни із тими, хто повертається зі “служби” на Донбасі.

“По-перше, росіяни дуже приховують це. Якщо щось спливає, то вони самі дуже дивуються. Але це не поодинокі випадки. Треба розуміти: сама по собі війна ніколи не дає нічого гарного людині, особливо коли солдати не мають жодних обмежень у поведінці. Коли ти з автоматом – то цар, бог і головний його намісник на землі. Тобто вони (росіяни, – НП) їхали собі пограбувати, повернути кредит і багато чого іншого. Плюс абсолютно беззахисне населення теж грає свою роль. Можна вбивати, калічити, застосовувати тортури, безкарно ґвалтувати жінок і так далі. Тобто повна відсутність закону як такого”, – розповів Гримчак.

За його словами, через відсутність грошей, найманці повертаються до РФ і стикаються з тою самою невлаштованістю, від якої вони й втекли на Донбас.

“Заробітна плата, особливо там, де немає нафти, досить низька, тож люди зриваються на поведінку, яка тривалий час для них була звичною, тобто вбивати, грабувати, ґвалтувати. І це серйозно напружує обстановку, не знаю, як у всій Росії, але, наприклад, у Ростовській області досить серйозно”, – додав заступник міністра.

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/03/19/bojovyky-dnr-lnr-poyihaly-vbyvaty-v-rosiyu-hto-postrazhdav-najbilshe/

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d0%b4%d0%bd%d1%80-%d0%bb%d0%bd%d1%80-%d0%bf%d0%be%d1%97%d1%85%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%b2%d0%b1%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d0%b2/

Translate »