Геращенко: Четверо затриманих моряків поранені, один із них – у тяжкому стані

Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Києві за дорученням Президента відбулася міжвідомча спеціальна нарада щодо координації зусиль із надання правової, психологічної та соціальної допомоги затриманим РФ українським морякам і їхнім родинам.

Про це повідомила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“За дорученням Президента Порошенка разом з уповноваженим Верховної Ради з прав людини Людмилою Денісовою, представниками ВМС, МінТОТ, МЗС, керівництвом Меджлісу, представниками неурядових організацій, що опікуються правами людини, провели спеціальну нараду для координації наших зусиль з надання правової, психологічної, соціальної допомоги родинам моряків і самим заручникам”, – зазначила вона.

Перший віце-спікер підкреслила, що зараз важливо встановити місце утримання всіх полонених моряків і з’ясувати інформацію щодо стану їхнього здоров’я, а також боротися за допуск до них лікарів, адвокатів та їх звільнення.

Водночас перший віце-спікер уточнила, що четверо затриманих моряків мають поранення, один із них – у тяжкому стані.

“Ми бачимо підлість Кремля, який не надавав інформацію, в тому числі через офіс омбудсмена, про стан здоров’я і утримання хлопців. За нашою інформацією, четверо із захоплених мають поранення, один із них – у тяжкому стані. Окупанти не до всіх допускають адвокатів. І судячи з провокаційного відео, запущеного в мережу, де хлопців примушують щось читати з листка, до них застосовували незаконні методи тиску”, – наголосила Геращенко.

В ці години в окупованому Криму тривають судилища над захопленими росіянами в Азові моряками. За дорученням Президента…

Опубліковано Iryna Gerashchenko Вівторок, 27 листопада 2018 р.

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b0%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d1%87%d0%b5%d1%82%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%be-%d0%b7%d0%b0%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%bc%d0%be%d1%80%d1%8f%d0%ba%d1%96/

Translate »