КОНТРРОЗВІДКА СБУ: РОСІЯНИН “ПЕЧЕНІГ” ПРОЙШОВ ГРУЗІЮ ТА ЧЕЧНЮ, А ТЕПЕР ТРЕНУЄ ТЕРОРИСТІВ “ДНР”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зараз військовий РФ живе в окупованому Донецьку.

Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua розповідає громадськості про російських військових, які беруть участь у бойових діях на боці “Л/ДНР”.

контррозвідка сбу, печеніг 1

Окрім високих чинів у генеральських погонах та військових радників,  чимало громадян РФ продовжують воювати серед середнього командного складу армійських корпусів терористичних угруповань “ДНР/ЛНР”.

Як приклад уродженець міста Кустанай, що в Казахстані, громадянин РФ Всеволод Кашарін. Народився 1 вересня 1967 року. Виріс у Казахстані, закінчив місцеву школу №20 та здобув вищу освіту в місцевому виші.

контррозвідка сбу, печеніг 2

                                                                              СБУ

контррозвідка сбу, печеніг 3

СБУ

Кадровий військовий. Його образ “солдата удачі” формувався за часів, коли росіяни почувалися в кожному куточку СРСР господарями.

У 1985-1987 рр. служив на території Грузії, у 1987-1989 рр. – Литви. Далі військова кар’єра розвивається відповідно до апетитів РФ: як снайпер і командир взводу десантно-штурмової гірничо-альпіністського батальйону займався “розведенням ворожих сторін” у Вірменії, Грузії та Азербайджані. Згодом – доброволець в Південній Осетії, Цхінвалі та Чечні.

контррозвідка сбу, печеніг 4
СБУ

контррозвідка сбу, печеніг 5

СБУ

контррозвідка сбу, печеніг 6

СБУ

Від травня 2014 року з’являється на Донбасі як інструктор терористів незаконних збройних формувань “ДНР”.  Позивний “Печеніг” (рос. “Печенег”).

2015 року – влаштовується до так званого “Управління спецоперацій Генеральної прокуратури ДНР”. 2016 року – зважаючи на досвід проведення диверсійних акцій та військової розвідки, призначений командиром розвідувальної роти 1-ї бригади 1 АК, де перебуває і досі. На його рахунку організація численних спроб проникнення диверсійно-розвідувальних груп у тил української армії.

контррозвідка сбу, печеніг 8
СБУ

Схоже, як і раніше, громадянин Росії Кашарін досі почувається значно комфортніше на території чужої держави. Він оселився в окупованому Донецьку і навіть перевіз сюди дружину.

контррозвідка сбу, печеніг 10                                                                                                                              СБУ

Посилання на статтю: https://tsn.ua/ato/kontrrozvidka-sbu-rosiyanin-pechenig-proyshov-gruziyi-ta-chechnyu-a-teper-trenuye-teroristiv-dnr-1346070.html

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d0%b0-%d1%81%d0%b1%d1%83-%d1%80%d0%be%d1%81%d1%96%d1%8f%d0%bd%d0%b8%d0%bd-%d0%bf%d0%b5%d1%87%d0%b5%d0%bd%d1%96%d0%b3/

Translate »