«Ламали кістки молотками»: Луценко розповів, як знущалися над українськими полоненими у катівнях Безлера

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Картинки по запросу гпу

Прокуратура підготувала повідомлення про підозру екс-ватажку бойовиків «ДНР», громадянину Росії Ігорю Безлеру, відомому за позовним «Бєс». За його наказами окупанти катували українських полонених.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, повідомляє «24 канал».

«За його (Безлера, — ред.) наказами окупанти катували українських полонених. Безлера звинувачують у воєнних злочинах, передбачених статтями щодо жорстоких вбивств та епізодів катувань заручників», — зазначив Луценко.

За його словами, слідство встановило, що в окупованій бойовиками Горлівці Безлер влаштовував справжні катівні. Захоплені Безлером військові ЗСУ, правоохоронці та цивільні зазнавали жорстоких тортур, деякі були вбиті.

«Полонені утримувалися у непридатних для цього умовах, отримували обмежену кількість харчів, води, були позбавлені можливості нормально справляти фізіологічні потреби та отримувати меддопомогу», – додав Луценко.

За безпосередньої участі Безлера, або за його наказом окупанти проводили так звані «допити», а насправді страшні катування.

«Людям прострілювали ноги, ламали кістки молотками, катували струмом і розпеченим паяльником. Полонених душили, кастрували та знімали з них скальп», — сказав генпрокурор.

Свідки зазначають, що підлеглі «Бєса» щовечора шикували полонених та розстрілювали кожного п’ятого. Їх також змушували ходити замінованим полем — унаслідок чого загинули десятки осіб. Один зі свідків був присутнім під час розстрілу понад 30 полонених.

Посилання на статтю: https://wz.lviv.ua/news/385663-lamaly-kistky-molotkamy-lutsenko-rozpoviv-iak-znushchalysia-nad-ukrainskymy-polonenymy-u-kativniakh-bezlera

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%ba%d1%96%d1%81%d1%82%d0%ba%d0%b8-%d0%bc%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%82%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d0%b8-%d0%bb%d1%83%d1%86%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d1%80%d0%be/

Translate »