РОСІЯ ВЧЕРГОВЕ ВИКАЗАЛА СВОЮ ПРИСУТНІСТЬ НА ДОНБАСІ: У БУДИНОК МІСЦЕВОГО ПОТРАПИВ НОВИЙ СНАРЯД РФ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Картинки по запросу російський військовий

Його могли застосувати в рамках навчань російських військових.

У районі Світлодарської дуги на Донбасі у будинок місцевого мешканця потрапив снаряд з новітнього російського озброєння.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

У будинок 70-річного Віктора Фролова потрапив снаряд, не схожий на інші. Сам мешканець, який раніше брав участь у військових діях, розповів, що раніше не бачив такого озброєння.

Як повідомили у штабі операції Об’єднаних сил, снаряд дійсно незвичайний. Це новий керований російський боєприпас “Краснополь”.

“Було проведено аналіз саме цього боєприпасу, зібрані всі осколки. Сам боєприпас “Краснополь” має особливості – це і система наведення, це і бойова частина, стабілізаційна частина, ті ж самі хвостові наконечники, які дозволяють здійснювати коригування траєкторії польоту вже на підльоті до цілі”, – сказав спікер ГУ розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

Відомо, що калібр “Краснополя” – 152 міліметри, вага – 50 кілограмів. Він може вражати техніку та нерухомі цілі на відстані 20 кілометрів. Наводиться він за допомогою лазерного променя, який входить до складу комплексу. Такі боєприпаси є тільки у Збройних силах.

“На момент проголошення незалежності України цей боєприпас був новий і розроблений нещодавно. Він не встиг надійти на територію України і потрапити до нас на склади. Ніколи його не купували, він не надходив до нас на озброєння – це достовірна інформація”, – сказав заступник начальника науково-дослідного управління Генштабу ЗСУ Віктор Шидлюх.

Вартість одного снаряда – десятки тисяч доларів. Тому удар у житловий будинок скоріш за все стався помилково, адже комплексом могли керувати в рамках навчань військові та офіцери ЗС Росії.

Посилання на статтю: https://tsn.ua/ato/rosiya-vchergove-vikazala-svoyu-prisutnist-na-donbasi-u-budinok-miscevogo-potrapiv-novitniy-snaryad-rf-1306788.html

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d1%80%d0%be%d1%81%d1%96%d1%8f-%d0%b2%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%b5-%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d0%b0-%d1%81%d0%b2%d0%be%d1%8e-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d1%82%d0%bd/

Translate »