У бойовиків великі розкрадання – крадуть зброю і боєприпаси: Росія знайшла “крайніх”

Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Комісія влаштувала перевірки в підрозділах ворога і була шокована масштабами крадіжок

Російсько-окупаційне командування влаштувало розбір польотів через розкрадання командирами бойовиків військового майна, в тому числі зброї та боєприпасів, а “повісити” недостачі вирішило на щойно прибулих по ротації російських військових. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Окупанти вирішили притягти до відповідальності деяких командирів підрозділів “1-го і 2-го АК” за недбале зберігання та експлуатацію озброєння і військової техніки.
“За результатами проведеної комісіями з озброєння в період з 17 по 20 жовтня перевірки підрозділів, у більшості з них виявлені численні недоліки, в т.ч. факти розкрадання стрілецької зброї та боєприпасів, пально-мастильних матеріалів, ремонтних комплектів та іншого військово-технічного майна. Російське окупаційне командування в примусовому порядку зобов’язало командирів підрозділів забезпечити усунення виявлених недоліків за свій рахунок в найкоротші терміни”, – йдеться в повідомленні.

У розвідці відзначають, що російські військовослужбовці обурилися таким рішенням, так як вони тільки недавно прибули на окуповані території Донбасу по ротації і не причетні до розкрадан

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d1%83-%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d1%96%d0%b2-%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d1%96-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b4/

Translate »