“ЇХ ВИБИЛИ ПЛОСКОГУБЦЯМИ”. ЗВІЛЬНЕНИЙ БОЄЦЬ “АЗОВУ” РОЗПОВІВ ПРО ТОРТУРИ БОЙОВИКІВ “ДНР”

Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Євген Чуднєцов розповів, як вони з одним з інших заручників планував втечу.

Боєць батальйону “Азов” Євген Чуднєцов, якого 27 грудня 2017 року

Життя після катівень Донбасу. Як колишні заручники призвичаюються до життя вдома
звільнили з полону бойовиків “ДНР”, розповів в інтерв’ю Громадському радіо про пережиті тортури.

“Їх вибили плоскогубцями, хотіли вирвати. Це не перекручена інформація. Одні писали, що вони в мене самі повипадали. Але як, якщо в січні в мене зуби цілі, а в лютому вже немає. Вони не могли так швидко випасти”, – сказав український боєць.

Чуднєцов також додав, що одному з його знайомих вдалося втекти з полону бойовиків. За словами бійця, вони з Віталієм Алексином планували втекти разом. Він зазначив, що коли його забрали працювати на “Укрзалізницю”, то він знайшов карту Донецької області і намалював Алексину всі блокпости.

 

“Ми планували втекти або 9 травня, коли вони нап’ються, або 11 травня, коли у них святкування “референдуму”. Але так вийшло, що мене перевели на ІТТ, а він у липні втік. Його відвезли на роботу, бойовики відволіклися і він чухнув”, – розповів азовець.

Чуднєцов також розповів, що бойовики примушували полонених шукати нібито трупи українських військових в Дебальцевому. Азовець вважає, що “ДНРівці” перебільшують кількість загиблих: “Якщо б були ті жахливі цифри, які вони описують, все б було всипане трупами. Ми за добу знайшли тільки один труп і ногу”.

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/en/%d1%97%d1%85-%d0%b2%d0%b8%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%b3%d1%83%d0%b1%d1%86%d1%8f%d0%bc%d0%b8-%d0%b7%d0%b2%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b9/

Translate »