“Контролюються нашими”: У Путіна визнали, що необхідно виводити війська з України

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Кадр з відео (YouTube/Сила Слова)

Ведучі російського телеканалу продовжують стверджувати, що військових з РФ на Донбасі немає.

Підконтрольний бойовикам Донбас фактично приєднаний до Росії, проте війська треба виводити. Про це розповів доктор юридичних наук, член ради при президенті РФ Володимирі Путіні з розвитку громадянського суспільства і прав людини Ілля Шаблінскій в ефірі однієї з пропагандистських передач на телеканалі “Росія 1” – “60 хвилин”. “Ці території контролюються нашими (російськими – ред.) збройними силами. Ходить рубль, територія контролюється Російською Федерацією, керівництво цих республік виконують установки нашого (російського – ред.) уряду. Донбас фінансується з російського бюджету, поруч знаходиться Ростовська область, там довгий час протестували шахтарі, і їм російська влада допомогти не може. 400 мільйонів боргу перед шахтарями. До липня платили, з серпня припинили платити. Ми фактично взяли цей шматок Донбасу, але формально начебто ні, але фактично так”, – сказав Шаблінскій. Він згадав, що за рішенням українців, необхідно вивести всі іноземні війська з території окупованого Донбасу. “Так, і російські європейські партнери кажуть, що сотні танків, сотні гаубиць, від 200 до 400 знаходиться там. Російська сторона не вирішила для себе виводити війська чи ні, а Мінські угоди виконали лише одну роль – припинили гарячу фазу конфлікту”, – зазначив Шаблінскій.

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/uk/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb%d1%8e%d1%8e%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d0%bd%d0%b0%d1%88%d0%b8%d0%bc%d0%b8-%d1%83-%d0%bf%d1%83%d1%82%d1%96%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b8%d0%b7%d0%bd%d0%b0/

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Translate »