Стало відомо, як “кримнашисти” називають Путіна

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

За словами публіциста, військові проклинають президента РФ Бойовики, які воювали на Донбасі на стороні терористів “ДНР” і “ЛНР” проклинають президента Росії Володимира Путіна і обзивають його американським агентом.

Про це розповів російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський, передає “Апостроф”. Він вважає, що Росія відмовляється від своїх військових. “При цьому значна частина ура-патріотів — тих, які крымнаши, які воювали на Донбасі – вони вже ненавидять Путіна. Вони в інтернеті його лають-проклинають, називають другим Горбачовим, американським агентом і ким завгодно ще. Від того, що він ще раз здасть одного з їх, вони тільки більше його будуть ненавидіти. Навіщо йому ненависть ця потрібна, незрозуміло”, – підкреслив Радзіховський. Леонід Радзіховський – радянський і російський публіцист і журналіст, вчений-психолог. Кандидат психологічних наук. Член Союзу письменників Москви. Постійний учасник передач радіостанції “Ехо Москви”.

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/uk/%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%be-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%be-%d1%8f%d0%ba-%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%bd%d0%b0%d1%88%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d1%8e/

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Translate »