Травми на тілі звільнених заручників свідчать про катування, – Геращенко

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


У багатьох звільнених українців з полону бойовиків виявили застарілі травми голови, вибиті зуби, що свідчать про катування
Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко з посиланням на дані медиків.

За даними медустанов, на сьогодні 24 звільнені з полону військовослужбовці проходять медичний огляд і реабілітацію у військовому госпіталі, 41 звільнений, серед яких цивільні і військові, знаходяться в лікарні ДУС.

“В багатьох – є застарілі травми голови, вибиті зуби, що свідчить про катування. Багатьох сильно били в перші найважчі дні. Всім буде надано медичну допомогу, стоматологічні послуги. Також Міністерство соцполітики опрацьовує всі технічні деталі і найближчим часом звільнені отримають одноразову грошову допомогу. Команда психологів Вадима Свириденка також вже активно працює зі звільненими і їх родинами”, – зазначила Геращенко.

Також вона розповіла, що чимало людей хочуть допомогти звільненим українцям.

“Багато друзів і знайомих телефонують і запитують, чим допомогти хлопцям? Це хороша ініціатива і мені здається , найбільше вони мріють про відпочинок і маленьку подорож з родинами. Тому можна подарувати реалізацію такої мрії. Ключове – не забуваймо в ці дні про родини тих, хто ще залишився. Вони зараз потребують особливої психологічної підтримки і уваги. Тим часом ми працюємо, аби якнайшвидше реалізувати другий етап звільнення”, – сказала Геращенко.

Як поінформували мене керівники медичних установ, насьогодні 24 екс- заручники військовослужбовці проходять медичний…

Опубліковано Iryna Gerashchenko Четвер, 28 грудня 2017 р.

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/uk/%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%bc%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d1%82%d1%96%d0%bb%d1%96-%d0%b7%d0%b2%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d1%83%d1%87%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d1%96%d0%b2/

Translate »