У групі ІС склали інфографіку еволюції окупаційних військ в Донбасі

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зі взяттям “армійських корпусів Л-ДНР” під оперативне управління Генштабу ЗС РФ, російська окупація Донбасу з прихованої стала явною.

За три роки війни на сході України змінилися як склад і командування російсько-окупаційних військ, так і виконувані ними завдання.

Відповідні висновки містяться в опублікованій групою “Інформаційний спротив” інфографіці.

Так, навесні та восени 2014 року групи бойовиків, бандформування, підрозділи Головного розвідувального управління Генерального штабу ЗС Росії і ФСБ РФ під командуванням місцевих колабораціоністів, “козаків”, ГРУ, Генштабу ЗС і ФСБ РФ повинні були домогтися максимальної дестабілізації ситуації в Україні.

“Безсумнівно, навесні 2014 р Путін (президент Російської Федерації Володимир Путін – ред.) використав ситуацію для нападу на Україну, не маючи свого єдиного і глобального “плану Барбаросса”. Вся авантюра Кремля в Донбасі – це з’єднання елементів різних планів Генштабу ЗС РФ, ГРУ та ФСБ щодо агресії: коли не спрацьовував один з планів, набував чинності інший”, – пише координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

111

У період з осені 2014 по весну 2015 року бандформування терористичних організацій “Л-ДНР”, російські військові, диверсанти ГРУ і співробітники ФСБ під командуванням того ж складу намагалися створити повноцінну “армію Новоросії”.

У період з літа 2015 року по весну цього бандформування та військовослужбовці ЗС РФ під єдиним командуванням ДРГ ГРУ (Генштабу ЗС РФ через Центр територіальних військ Південного військового округу) займалися створенням і розвитком “1 АК ДНР” і “2 АК ЛНР”.

“Проваливши імітацію сепаратистських квазіреспублік зі своєю “армією Новоросії”, російський Генштаб вирішив не мудрувати, просто взявши під оперативне управління “армійські корпуси Л-ДНР”. Так спочатку хитро замаскована окупація РФ частини Донбасу силами сепаратистів під управлінням росіян стала прямою і явною, бо здійснюється оперативно-тактичними з’єднаннями в особі “1 АК ДНР” і “2 АК ЛНР” як оргштатними структурами ЗС РФ”, – додав Тимчук.

К определению оккупации Донбасса и переформатированию АТОБез сомнения, весной 2014 г Путин использовал ситуацию для…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 9 жовтня 2017 р.

Раніше Тристороння контактна група з врегулювання ситуації в Донбасі (ТКГ) домовилась про так зване ” шкільне перемир’я”, яке почалось 25 серпня. Режим припинення вогню у зв’язку з початком навчального року став вже 11-м з початку війни в Донбасі. Окупанти порушили його у перший же день.

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/uk/%d1%83-%d0%b3%d1%80%d1%83%d0%bf%d1%96-%d1%96%d1%81-%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d1%96%d0%bd%d1%84%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d1%96%d0%ba%d1%83-%d0%b5%d0%b2%d0%be%d0%bb%d1%8e%d1%86%d1%96/

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Translate »