“ЇХ ВИБИЛИ ПЛОСКОГУБЦЯМИ”. ЗВІЛЬНЕНИЙ БОЄЦЬ “АЗОВУ” РОЗПОВІВ ПРО ТОРТУРИ БОЙОВИКІВ “ДНР”

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Євген Чуднєцов розповів, як вони з одним з інших заручників планував втечу.

Боєць батальйону “Азов” Євген Чуднєцов, якого 27 грудня 2017 року

Життя після катівень Донбасу. Як колишні заручники призвичаюються до життя вдома
звільнили з полону бойовиків “ДНР”, розповів в інтерв’ю Громадському радіо про пережиті тортури.

“Їх вибили плоскогубцями, хотіли вирвати. Це не перекручена інформація. Одні писали, що вони в мене самі повипадали. Але як, якщо в січні в мене зуби цілі, а в лютому вже немає. Вони не могли так швидко випасти”, – сказав український боєць.

Чуднєцов також додав, що одному з його знайомих вдалося втекти з полону бойовиків. За словами бійця, вони з Віталієм Алексином планували втекти разом. Він зазначив, що коли його забрали працювати на “Укрзалізницю”, то він знайшов карту Донецької області і намалював Алексину всі блокпости.

 

“Ми планували втекти або 9 травня, коли вони нап’ються, або 11 травня, коли у них святкування “референдуму”. Але так вийшло, що мене перевели на ІТТ, а він у липні втік. Його відвезли на роботу, бойовики відволіклися і він чухнув”, – розповів азовець.

Чуднєцов також розповів, що бойовики примушували полонених шукати нібито трупи українських військових в Дебальцевому. Азовець вважає, що “ДНРівці” перебільшують кількість загиблих: “Якщо б були ті жахливі цифри, які вони описують, все б було всипане трупами. Ми за добу знайшли тільки один труп і ногу”.

Permanent link to this article: http://www.dokaz.org.ua/uk/%d1%97%d1%85-%d0%b2%d0%b8%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%b3%d1%83%d0%b1%d1%86%d1%8f%d0%bc%d0%b8-%d0%b7%d0%b2%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b9/

Translate »